آخرین اخبار
۱۱:۴۸:۳۷ - سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محمد حسین حیدری
این پیشبند چرمین
حمید بقایی کشتی ها را آتش زد، اسفندیار رحیم مشایی تمام قد به صحنه آمد و سکوت محمود احمدی نژاد تَرَک برداشت. از لحظه ای که محمود احمدی نژاد به «سکوت الهام بخش وحدت» دعوت کرد، برای فرارسیدن این لحظه شیرین و شورانگیز قریب به ۶ سال خون دل خوردیم هر چند هنوز تا شکستن […]

حمید بقایی کشتی ها را آتش زد، اسفندیار رحیم مشایی تمام قد به صحنه آمد و سکوت محمود احمدی نژاد تَرَک برداشت. از لحظه ای که محمود احمدی نژاد به «سکوت الهام بخش وحدت» دعوت کرد، برای فرارسیدن این لحظه شیرین و شورانگیز قریب به ۶ سال خون دل خوردیم هر چند هنوز تا شکستن سکوت فاصله داریم، علی الحساب همین تَرَک هم یک تحول مهم محسوب می شود.

ما مقاومت کردیم در برابر رسواترین وحدت ظلمه و بی رحمانه ترین هجوم سیاسی. کفِ این مقاومت فعال، امروزِ رقت انگیز و مضمحل همان جریانی است که تابلوی انقلابی گری داشت اما مجری احکام شیمون پرز و صهیونیست ها در قبال فرزندان رشید خمینی کبیر بود، دیوارش گشایش و نوید فتح امروز است و سقف آن ان شاءالله آزادی قدس شریف و رهایی همه ملت های منطقه.

در همین لحظات باشکوه باید تبریک گفت به همه بچه های احمدی نژادی، همین حالا بهانه ای پیدا شده تا دست همه انحرافی ها را بوسید که دقیقا مثل یک بسیجی در سخت ترین و پیچیده ترین صحنه انقلاب اسلامی ضمن ارتقاء همه شعارهای مترقی و انقلابی شان، ایستادند و برای نخستین بار در تاریخ انقلاب اسلامی یک جریان سیاسی مستقل از قدرت های بیگانه و در عین حال مستقل از ساختار سیاسی داخلی را پایه گذاری کردند. فقط کسانی که در این صحنه بودند می توانند درک کنند که انحرافی ها چه کردند. بچه های احمدی نژادی یقینا نصاب تازه ای از مقاومت جانانه و صبر هوشمندانه در میدان مین به ثبت رساندند.

خبر خوب این است که از این به بعد، هر اتفاقی رخ دهد، این پیشبند چرمین که حالا به اهتزاز درآمده قطعا پایین نخواهد آمد که بالاتر خواهد رفت. این بشارت مهم را ما می دانیم، این خبر بد را مخالفان هم کم و بیش فهمیده اند و به زودی به یقین هم می رسند. امروز عده ای به اشتباه از «حمایت رسمی» محمود احمدی نژاد از حمید بقایی حرف زدند. آنچه امروز رخ داد «استقبال رسمی» بود. برای مشاهده «حمایت رسمی» به معنی درست کلمه اندکی باید انتظار بکشند. تخت گاز می رویم و ان شاءالله به اذن صاحب الزمان (عج) انقلاب را پس می گیریم.

دولت بهار

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب